محل تبلیغات شما

مزایای خرید ملک در استانبول آسیایی اگر به دنبال خرید آپارتمان های بزرگ تری در استانبول هستید، مجموعه ی ما خرید ملک در استانبول آسیایی را به شما پیشنهاد می کند. استانبول امروزی روی هفت تپه (پستی و بلندی) ایجاد و ساخته شده است.

همچنین باید گفت این کلان شهر در گذشته فقط معطوف به قسمت آسیایی بوده و به مرور با افزایش ساخت و سازها، به بخش اروپایی هم راه یافته است.

⦁    امکان خرید پروژه های ایده آل و مناسب برای سرمایه گذاری

⦁    وجود کلیه امکانات فرهنگی، رفاهی، تفریحی و ورزشی در بخش آسیایی استانبول

⦁    دسترسی آسان و سریع به فرودگاه صبیحا

⦁    دسترسی سریع به وسایل حمل و نقل عمومی نظیر مترو، اتوبوس، کشتی و قایق های تندرو

⦁    نزدیکی به مال ها و مراکز خرید بزرگ و زنجیره ای

⦁    پیشرفت ملک و افزایش کوتاه مدت و بلند مدت ارزش ملک از جمله مزایای خرید ملک در استانبول آسیایی می باشد.

تفاوت های عمده خرید ملک در استانبول آسیایی و اروپایی

اگر بخواهیم تفاوت های عمده خرید ملک در استانبول آسیایی و اروپایی را بررسی کنیم به نکات زیر خواهیم رسید.

⦁    از آنجایی که خانواده های اصیل استانبول بیشتر در بخش آسیایی زندگی می کنند و فرهنگ ایرانیان به آنها نزدیک تر است، هم محله ای های بهتری نسبت به بخش اروپایی خواهید داشت.

⦁    بخش آسیایی و اروپایی از لحاظ وجود مراکز تجاری شیک و لوکس تفاوتی باهم ندارند ولی از لحاظ سرسبزی و فضای سبز بخش آسیایی دارای فضای سبز بیشتری است.

⦁    و اما مهمترین تفاوت این است که بیشتر ادارات ، سفارتخانه ها، مراکز تفریحی و ارگان های دولتی استانبول در قسمت اروپایی واقع شده اند که البته باعث شده ست در بخش آسیایی آرامش بیشتری داشته باشد.

با این حال اگر هدف شما از سرمایه گذاری در استانبول، تجربه ی زندگی بی دغدغه و همراه با آرامش است، کارشناسان ما خرید ملک در استانبول آسیایی را به شما پیشنهاد می کنند.

 


سایت خرید ملک در ترکیه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
sesecond روش های زندگی بهتر و کسب درآمد به وبلاگ مال موسی طایف خَش هُندی کامه آشپزباشی هاست مجله خبری تخصصی فناوری و کامپیوتر جی اس ام فایل - GSM file VIP gaadeMohtava دکترزندگی امام زمان